SZKOLENIA

Szkolenia RODO

SZKOLENIA RODO

Niezależnie od propozycji skorzystania ze szkolenia przy okazji wdrożenia RODO (znaleźć ją można pod tym linkiem), jako oferty najkorzystniejszej finansowo, Fundacja oferuje również możliwość zrealizowania w siedzibie Przedsiębiorcy samego szkolenia RODO jako osobnej usługi.

Aktualnie proponujemy:

• dwugodzinne szkolenie z podstaw ochrony danych osobowych ze szczególnym uwzględnieniem regulacji RODO,
  • przygotowane na zlecenie Przedsiębiorcy dedykowanego szkolenia z zakresu RODO odpowiadającego w pełni na potrzeby konkretnej Firmy (tj. szkolenia RODO dedykowane pod konkretną branżę).

Wszystkie szkolenia RODO prowadzone są przez wykwalifikowane osoby z zespołu ds. wdrażania RODO – specjalistów z zakresu ochrony danych osobowych. Koszt szkolenia RODO to tylko 299 zł od osoby. Przy większych grupach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Zainteresowanych szkoleniami z zakresu ochrony danych osobowych zachęcamy do kontaktu:

drogą mailową pod adresem:

szkolenie@fundacjaentropia.pl

telefonicznie:

790 494 135 (Paweł Zawartka)

lub za pośrednictwem formularza kontaktowego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w ww. formularzu oraz w przesłanych przeze mnie dokumentach. (wymagane)