Inspektor Ochrony Danych w firmie zdalnie, wygodnie i tanio

inspektor ochrony danych

Temat: Zewnętrzny Inspektor Ochrony Danych

W dobie pandemii koronawirusa ważne jest abyśmy dbali o siebie, dlatego wspieramy akcję #zostańwdomu. Z drugiej jednak strony uważamy, że biznes musi działać. Inaczej Covid-19 oprócz negatywnych konsekwencji zdrowotnych będzie łączył się z zatrzymaniem gospodarki, co może mieć finalnie jeszcze gorsze skutki. Dobrze więc, że podejmowane są działania zmierzające do odmrożenia biznesu. Wychodząc na przeciw Klientom proponujemy zdalne wdrożenie RODO oraz przejęcie funkcji Inspektora Ochrony Danych.

Outsourcing IOD – jest to nowoczesna usługa, w ramach której ekspert fundacji samodzielnie (zdalnie!) sprawuje funkcję Inspektora Ochrony Danych w Twojej firmie za miesięcznym wynagrodzeniem (umowa min. na 12 miesięcy) przejmując pełną odpowiedzialność za:

1.zapewnienie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych;

2.systematyczne szkolenia pracowników;

3.kontakty z Klientami i podmiotami trzecimi w zakresie zgłaszanych zapytań odnośnie kwestii RODO;

4.współpracę z osobami zatrudnionymi przez Przedsiębiorcę w zakresie rozwiązywania problemów i wątpliwości generowanych przez RODO;

5.obsługę tzw. incydentów bezpieczeństwa;

6.opiniowanie umów, kontraktów i innych dokumentów w zakresie zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych.

Zewnętrzny Inspektor Ochrony Danych to profesjonalista, który wspiera przedsiębiorcę w zakresie ochrony danych osobowych. Większe podmioty mają obowiązek jego powołania, natomiast w mniejszych firmach nie jest to konieczne. IOD stanowi jednak realne odciążenie biznesu pozwalając prowadzić go w zgodzie z przepisami.

Pełna oferta znajduje się pod tym linkiem: https://fundacjaentropia.pl/funkcja-inspektora-ochrony-danych/

Wynagrodzenie za pełnienie funkcji zewnętrznego Inspektora Ochrony Danych ustalane jest indywidualne, w zależności od wielkości i potrzeb konkretnego przedsiębiorcy.

Zachęcamy do kontaktu:

drogą mailową pod adresem:

kontakt@fundacjaentropia.pl

telefonicznie:

790 494 135 (Paweł Zawartka)

lub za pośrednictwem formularza kontaktowego:

IOD Bielsko-Biała, IOD Będzin, IOD Bieruń, IOD Bytom, IOD Chorzów, IOD Cieszyn, IOD Czechowice-Dziedzice, IOD Dąbrowa Górnicza, IOD Gliwice, IOD Imielin, IOD Jastrzębie Zdrój, IOD Jaworzno, IOD Kalety, IOD Katowice, IOD Knurów, IOD Kuźnia Raciborska, IOD Łaziska Górne, IOD Lędziny, IOD Mikołów, IOD Mysłowice, IOD Orzesze, IOD Piekary Śląskie, IOD Pszczyna, IOD Racibórz, IOD Radlin, IOD Radzionków, IOD Rybnik, IOD Rydułtowy, IOD Ruda Śląska, IOD Siemianowice Śląskie, IOD Skoczów, IOD Sosnowiec, IOD Świętochłowice, IOD Szczyrk, IOD Tarnowskie Góry, IOD Toszek, IOD Tychy, IOD Ustroń, IOD Wisła, IOD Wodzisław Śląski, IOD Zabrze, IOD Żory, IOD Andrychów, IOD Balice, IOD Bibice, IOD Bochnia, IOD Bolechowice, IOD Bukowno, IOD Brzesko, IOD Chełmek, IOD Dobczyce, IOD Gdów, IOD Gorlice, IOD Kalwaria Zebrzydowska, IOD Klucze, IOD Kraków, IOD Krynica Zdrój, IOD Kęty, IOD Limanowa, IOD Maków Podhalański, IOD Miechów, IOD Modlnica, IOD Myślenice, IOD Mogilany, IOD Niepołomice, IOD Nowy Sącz, IOD Nowy Targ, IOD Olkusz, IOD Oświęcim, IOD Proszowice, IOD Przybysławice, IOD Siepraw, IOD Skawina, IOD Skała, IOD Słomniki, IOD Sułkowice, IOD Trzebinia, IOD Tarnów, IOD Wadowice, IOD Wieliczka, IOD Zabierzów, IOD Kielce, IOD Jędrzejów, IOD Pińczów, IOD Busko Zdrój, IOD Staszów, IOD Sandomierz, IOD Ostrowiec Świętokrzyski, IOD Starachowice, IOD Opole, IOD Kędzierzyn Koźle, IOD Głubczyce, IOD Prudnik, IOD Strzelce Opolskie, IOD Krapkowice, IOD Oleśno, IOD Kluczbork, IOD Namysłów, IOD Brzeg, IOD Nysa, IOD Mielec, IOD Dębica, IOD Jasło, IOD Tarnobrzeg, IOD Stalowa Wola, IOD Kolbuszowa, IOD Ropczyce, IOD Przemyśl, IOD Rzeszów, IOD Łańcut, IOD Sanok, IOD Krosno, IOD Ustrzyki Dolne, IOD Jarosław, IOD Przeworsk, IOD Leżajsk, IOD Poznań, IOD Wrocław, IOD Gdańsk, IOD Bydgoszcz, IOD Rzeszów, IOD Warszawa,